Tabletki na powiększenie biustu – nasz ranking

Nie wiem czy obiektywnie można wskazać rzeczywiście najlepszą metodę powiększania biustu. Nie wszystko jest zdrowe, nie wszystko sprawdza się w każdym przypadku, nie wszystko spełni nasze (a więc bardzo konkretne) oczekiwania.
Uznałam jednak, że ze spokojnym sumieniem mogę zaprezentować najlepszą, moim zdaniem, alternatywę w naturalnym powiększaniu piersi. Alternatywą tą jest Breast Actives.

Breast Actives

Działa lepiej od innych tabletek. Powiększa biust nawet o rozmiar (choć niektóre użytkowniczki twierdzą, że efekty są jeszcze lepsze). W połączeniu z masażami, ćwiczeniami i prawidłową postawą (która również potrafi zdziałać cuda) wydaje się być niezastąpionym sposobem na naturalne powiększenie piersi. Oczywiście jeśli nasz biust opadł pod wpływem grawitacji, skóra na piersiach uległa odkształceniom i rozciągnięciu cudów raczej spodziewać się nie można, ale u wielu osób, nawet z takimi problemami, Breast Actives przynosi poprawę tym intensywniejszą, że to doskonałe połączenie tabletek z kremem. Myślę, że warto go wypróbować, vide: sklep. O działaniu Breast Actives i poszczególnych składników zestawu pisałam w postach: Zioła powiększające biust i Jak działają preparaty powiększające biust.

Inne, potencjalnie skuteczne preparaty (piszę potencjalnie, bo akurat w moim przypadku ich stosowanie niewiele pomogło) to:

Breast Success

Nie działa tak intensywnie jak Breast Actives, może dlatego, że to tylko i wyłącznie tabletki, bez kremu a krem w tym przypadku jest dość ważnym elementem kuracji. Skład jest podobny.  Niektóre użytkowniczki są z niego bardzo zadowolone, ja osobiście polecam go z pewnymi oporami, bo tak jak pisałam Breast Actives wydał mi się o wiele skuteczniejszy.

O preparatach, które nie działają pisać nie będę, bo to nie ma sensu. Polecam to co polecam – po prostu.  Natomiast jeśli Wy chcecie zaproponować coś innego – nie ma sprawy – czekam na propozycje 🙂
I na tym nie kończę – celem mojego mini rankingu jest zachęcenie Was (Czytelniczek) do wymiany opinii, informacji, doświadczeń związanych z naturalnym powiększaniem biustu. Operacje chirurgiczne wolę pominąć – wiążą się z nimi zbyt poważne zagrożenia. Jeśli macie jakieś własne sposoby na poprawę wyglądu biustu, możecie polecić suplementy, które w Waszym przypadku zadziałały – zapraszam do wymiany informacji. Piszcie – wszystkie uwagi są bardzo mile widziane.

Zdjęcia pochodzą ze stron: breastactives.pl  i naturalbreastenhancement.name

5 komentarzy

  1. stosowałam i jedne i drugie, działają bardzo podobnie chociaż mi osobiście trochę bardziej podpasował breast actives glównie ze względu na krem, który moim zdaniem jest jednym z najlepszych kremów do biuściku na rynku żałuję tylko że nie można kupić go oddzielnie

    1. może poszukaj innych kremów, albo napisz do producenta żeby wprowadził sprzedaż rozdzielną, co Ty na to? Chociaż… może znajdzie się jakaś Pani chętna do wymiany :-), pozdrawiam

  2. Ja na powiększenie biustu stosuję właśnie Breast Actives. Taka łączona kuracja jest dobrym pomysłem i widzę to po sobie. Co prawda moje działania w kierunku powiększania piersi trwają zaledwie 1,5 miesiąca, ale już widzę pozytywne efekty tego działania. Nie liczę oczywiście na cud, ale mam nadzieję, że chociaż trochę biust stanie się większy. Wierzę w to, bo wiele dobrych opinii czytałam na temat Breast Actives.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *