Powiekszanie biustu bez skalpela jest możliwe

Powiekszanie biustu nie musi być przeprowadzone wyłącznie w klinice medycyny estetycznej i przez lekarza chirurga. Są przecież alternatywne i mniej inwazyjne sposoby na to, by powiększyć piersi. Jeśli więc marzysz o większym rozmiarze biustu, ale jednocześnie obawiasz się operacji to ten artykuł jest właśnie dla ciebie. Przeczytaj i dowiedz się, w jaki sposób skutecznie, bezpiecznie i absolutnie naturalnie powiększyć biust.


Powiększanie biustu plasuje się bardzo wysoko na liście kobiecych marzeń dotyczących własnego wyglądu. Znakomita większość mieszkanek naszego kraju deklaruje, że gdyby mogły coś zmienić w swoim wyglądzie to najchętniej zmieniłyby właśnie biust. Oczywiście, nie zawsze zmiany te dotyczą większego rozmiaru – wbrew pozorom posiadaczki ogromnych piersi z ulgą przyjęłyby mniejszy rozmiar i coraz częściej decydują się na operacyjne zmniejszenie piersi. Tak samo jak młode mamy chętnie poprawiłyby po prostu jędrność piersi i nieco je podniosły po okresie ciąży i karmienia. Jednak zdecydowana większość kobiet ma kompleks małych piersi i najchętniej zdecydowałaby się na powiekszanie biustu.

Z tego względu rośnie nadal popularność operacji powiększania piersi i kliniki medycyny estetycznej wciąż odnotowują znaczące zwiększenie liczby zainteresowanych tym zabiegiem kobiet. Jednak warto pamiętać, że to bardzo poważna decyzja. Jak każda operacja, także ten zabieg chirurgiczny wiąże się z ryzykiem, o którym uczciwy lekarz powinien uprzedzić pacjentkę. Choć powikłania występują rzadko, trzeba wziąć je pod uwagę i zastanowić się nad konsekwencjami. Na przykład odrzucenie implantu, do którego niekiedy dochodzi oznacza, że trzeba wykonać kolejną operację, by go usunąć, a to oznacza więcej blizn i może prowadzić nawet do widocznej deformacji piersi. Poza tym zawsze operacja oznacza, że pozostają blizny ,a poza tym jest po niej okres dość bolesnej rekonwalescencji. Tych wszystkich wad nie ma natomiast naturalne powiększanie piersi. Dowiedz się, jakie są metody na powiekszanie biustu bez skalpela!

Tabletki powiększające piersi możesz kupić bez recepty w aptece, drogerii a nawet w sklepie internetowym, gdyż nie są to leki, a jedynie tak zwane suplementy diety dla kobiet. Dostępne na rynku tabletki na powiekszanie biustu to preparaty naturalne, skomponowane w oparciu o wyciągi roślinne i ekstrakty ziołowe. W związku z tym – o ile tylko nie masz uczulenia na żaden ze składników preparatu – możesz ich używać w pełni bezpiecznie, gdyż nie powodują one żadnych skutków ubocznych. Zastanawiasz się pewnie, jak to możliwe, że składniki roślinne wpływają na wielkość piersi. Otóż jest to możliwe, gdyż niektóre rośliny zawierają substancje o właściwościach i działaniu żeńskich hormonów płciowych. Tak zwane fitoestrogeny aktywują więc receptory wychwytujące podniesiony poziom tych hormonów w organizmie. W efekcie uruchamiany jest jakby ponowny okres dojrzewania, co skutkuje powiększaniem się piersi tak, jak to miało miejsce w okresie nastoletnim. Cały proces jest w pełni zgodny z mechanizmami funkcjonowania kobiecego organizmu, a wiec całkowicie bezpieczny. Warto jednak pamiętać, ze tabletki powiększające piersi dają efekty jedynie przy dłuższym stosowaniu, zwykle cała kuracja zajmuje około roku, a spodziewany przyrost biustu to około jeden rozmiar po tym czasie.

Krem powiększający biust to kosmetyk o działaniu zewnętrznym. Jak skutkuje? Wprawdzie sam krem nie spowoduje, że piersi urosną o kilka rozmiarów, ale zdecydowanie poprawi się ich wygląd. Skóra będzie bardziej napięta, a biust lekko się powiększy, stanie się bardziej jędrny i sprężysty. krem na biust znakomicie sprawdza się u pań, których piersi straciły dobry wygląd z wiekiem lub po karmieniu, bo pomaga im na powrót się wypełnić i nabrać ponętnego, zaokrąglonego kształtu. Poza tym obecnie coraz częściej stosuje się preparaty integrujące kilka metod. I tak na przykład rewelacyjny preparat powiększający piersi czyli Breast Actives składa się z dwóch części. Otóż są to tabletki na powiekszanie biustu oraz krem. Dzięki jednoczesnemu działaniu wewnątrz organizmu i na powierzchni skóry, można uzyskać efekty znacznie lepsze, a przede wszystkim pojawiają się one szybciej.

Masaż powiększający piersi to najbardziej naturalna metoda, bo nie wymaga absolutnie niczego poza twoimi własnymi dłońmi. To też najstarszy sposób na uzyskanie większego biustu. Wymaga dużej cierpliwości i systematyczności, bo piersi trzeba masować codziennie. Należy wykonać 600 ruchów – okrążeń wokół każdej z piersi. Ważne, by wykonywać je zawsze od dołu w kierunku mostka i do góry. Dla zwiększenia efektów możesz sama zastosować integrację kilku metod i na przykład masaż wykonywać przy użyciu kremu na powiekszanie biustu.

Dieta powiększająca piersi jako taka nie istnieje, nie ma produktu, który wystarczy jeść, by biust rósł. Jednak warto pamiętać o fitoestrogenach. Ich obecność w codziennym jadłospisie pomaga w procesie powiększania biustu i korzystnie wpływa na ich wygląd. fitoestrogeny znajdziesz przede wszystkim w soi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *