Chcesz powiększyć piersi? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

Wiele kobiet pragnie powiększyć sobie piersi. Jak wykazują statystyki robione przez ośrodki badawcze, a także informacje od lekarzy medycyny estetycznej, to jeden z częściej wybieranych przez Polski zabiegów poprawiających urodę. co ciekawe, często powiększyć piersi chcą już nastolatki, ktore są zdecydowanie zbyt młode na tego rodzaju ingerencję w ciało. O czym to świadczy? Czy rzeczywiście wielkie piersi są tak kobietom potrzebne do szczęścia? Czy popularność zabiegów powiększania piersi to trwała jakość w społeczeństwie czy przelotny trend? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu. Podpowiemy ci tez, jakie metody powiększania biustu są najlepsze i najbezpieczniejsze. Jeśli i tym myślisz o powiększaniu piersi, koniecznie przeczytaj ten tekst!

Jeśli chcesz powiększyć piersi, musisz wiedzieć, że przed tobą bardzo poważna decyzja. Przede wszystkim musisz sobie odpowiedzi na pytanie czy rzeczywiście tego chcesz. Dlaczego pragniesz mieć większy biust? robisz to dla siebie, czy dla innych, może dla partnera? Pamiętaj, że to twoje ciało i tobie powinno się podobać przede wszystkim, nie poddawaj się presji otoczenia. Jednak motywacja to nie wszystko. Musisz też podjąć decyzje, jaką metoda powiększyć piersi. A jest tych metod naprawdę dużo, każda z nich ma pewne wady i zalety, które warto poznać, zanim zdecydujesz się na ten krok. Podpowiemy ci, pokazując wady i zalety poszczególnych metod powiększania biustu.

Operacyjne powiekszanie piersi

Operacja wszczepiania implantow to metoda na to, by naprawdę w dużym stopniu zmienić wygląd biustu. Dzięki implantom twoje piersi mogą stać się większe o kilka rozmiarów, chirurg może tez wymodelować ich kształt oraz pomóc, jesli masz biust asymetryczny, to znaczy jedna z piersi jest bardziej rozwinięta niż druga. Poza tym efekty powiększania piersi poprzez implanty są najlepsze do przewidzenia, a jesli wykonuje się to w dobrej klinice medycyny estetycznej to zabieg można uznać za bardzo bezpieczny. To tyle o zaletach tej metody powiększania piersi. A jakie są jej wady? Przede wszystkim operacyjne powiekszanie biustu, tak jak każda inna operacja zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Może się zdarzyć, że po zabiegu pojawią się komplikacje lub powikłania, niekiedy nawet niezbędna jest kolejna operacja by usunąć implant, jeśli organizm go odrzucił. Poza tym po operacji piersi zawsze pozostają blizny, choć lekarz może jej na różnych częściach biustu zlokalizować, by były mniej widoczne. Poza tym po operacji obowiązuje dość długa rekonwalescencja. W pełni do wszystkich swoich aktywności możesz wrócić mniej więcej po roku od zabiegu, a pierwsze trzy miesiące po operacji musisz się bardzo oszczędzać. Warto też pamiętać, choć zdarza się to coraz rzadziej, żadne lekarz nie da gwarancji, że za kilkanaście lat nie będzie konieczna ponowna operacja oraz wymiana implantów. do wad powiększania piersi poprzez operację nalezy też zaliczyć jej wysoką cenę. Obecnie koszt wszczepienia implantow piersi w dobrej klinice wynosi kilkanaście tysięcy złotych. Niezależnie od tego jednak kobiety, ktore naprawdę chcą powiększyć piersi biorą nawet na ten cel kredyt. Co ciekawe, coraz więcej klinik medycyny plastycznej oferuje swoim klientko korzystne raty…

Tabletki powiększające piersi

Jeśli jesteś zwolenniczka wszystkiego, co naturalne i przeraża cię chirurgiczna ingerencja w twoje ciało, a mimo to bardzo chcesz sobie powiększyć piersi, to naturalne roślinne suplementy diety na większy biust będa w twoim przypadku strzałem w dziesiątkę. Jak działają tego rodzaju preparaty? Otóż zwykle zawierają one tak zwane fitohormony, czyli naturalne roślinne substancje stymulujące kobiecy organizm tak jak prawdzie hormony i powodujące, że piersi zaczynają rosnąć, tak samo jak to miało miejsce w okresie nastoletnim. To absolutnie naturalny mechanizm, przez co tabletki powiększające biust są w stu procentach bezpieczne. To ich największy atut. Atutem jest też cena, bo cała kuracja kosztuje znacznie mniej niż profesjonalny zabieg powiększający. A jakie są wady ej metody powiększania piersi? Cóż, metody naturalne z wykorzystaniem roślin maja to do siebie, że każdy organizm nieco inaczej reaguje na dane składniki, nie u każdej kobiety efekty będą wiec jednakowe. Najlepsze efekty osiągają kobiety z biustem o miseczce A. Niestety, tabletki nigdy nie pozwolą ci powiększyć piersi tak bardzo jak implanty. Poza tym trochę będziesz musiała poczekać na efekty. Nie ma co liczyć, że po miesiącu łykania tabletek biust będzie większy o rozmiar. Na efekty trzeba czekać nawet kilkanaście miesięcy. T owiec metoda jedynie dla kobiet naprawdę cierpliwych, a także systematycznych, bo tabletki powiększające piersi działają tylko wówczas, gdy łykasz je naprawdę regularnie i przestrzegasz wszystkich zaleceń producenta. Dla lepszych efektów często też razem z tabletkami występuje krem powiększający piersi. Taki zestaw działający jednocześnie to na przykład Breast Actives, zestaw o podwójnej mocy powiększającej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *