Bezoperacyjne powiększanie biustu – jakimi metodami?

Kobiety, które nie są do końca usatysfakcjonowane rozmiarem swoich piersi, mogą już poprawić naturę bez ingerencji chirurga. Bezoperacyjne powiększanie biustu sprawia, że białogłowe otrzymują w końcu szansę, aby z dumą prezentować głęboki dekolt przyprawiając, tym samym, facetów o zawrót głowy.

Bezoperacyjne powiększanie biustu to niespełnione marzenie naszych babć. Współczesne kobiety mają o niebo łatwiej. Oprócz bowiem bolesnych i kosztownych zabiegów powiększania piersi, istnieje bezoperacyjne powiększanie biustu.

Bezoperacyjne powiększanie biustu, czyli jak to się robi

Aby uniknąć zabiegu operacyjnego powiększania piersi, można spróbować zastosować metody bezinwazyjne. Używanie odpowiednich preparatów, zarówno w formie kapsułek, jak i w postaci np. kremu, czy żelu, może znacząco przyczynić się do zwiększenia rozmiaru piersi. Warto również zadbać o odpowiednie ćwiczenia typu fitness skierowane do kobiet chcących zatroszczyć się o swój biust. Najlepiej skonsultować się z instruktorem w salonie fitness, który ustali odpowiedni program takich ćwiczeń przystosowany do predyspozycji fizycznych określonej kobiety. Nie należy także zapominać o codziennym, różnorodnym masażu piersi – tutaj również dobrze jest poradzić się fachowca. Te trzy metody na rozrost piersi powinny być stosowane komplementarnie, wtedy bowiem bezoperacyjne powiększanie biustu ma sens.

Bezoperacyjne powiększanie biustu jest w głowie

Kondycja psychiczna podczas okresu, w którym stosujemy bezoperacyjne powiększanie biustu również ma znaczenie. Niejaki David Knight, brytyjski hipnotyzer, uważa np., że wielkość biustu kobiety zależy od jej podejścia do samej siebie. W tym celu Mr. Knight wypuścił na rynek płyty z sesją hipnotyczną swojego autorstwa, po których wysłuchaniu, rzekomo, piersi kobiet miały się powiększać. Jakkolwiek absurdalnie by to nie brzmiało, efekt był piorunujący – jak podała jedna z brytyjskich gazet 85% kobiet zauważyło u siebie pozytywne zmiany! Jak widać, terapia psychologiczna może przynieść , również w tym względzie, zaskakująco dobre efekty.

Czy istnieją preparaty pochodzenia roślinnego?

Tak. Jednym z nich jest np. Breast Actives. Jest to preparat pochodzenia naturalnego składający się z zestawu w skład którego wchodzi 60 kapsułek oraz 59ml kremu. Breast Actives przejawia niespotykaną u tego typu preparatów skuteczność. Efekty jego działania są bowiem zdumiewające – po kilku tygodniach rozmiar piersi może zwiększyć się nawet o 150%! Co ważne, Breast Actives zawiera tylko naturalne składniki i jest w 100% bezpieczny. Aby bezoperacyjne powiększanie biustu miało wysoką skuteczność należy przyjmować 2 kapsułki preparatu dziennie, zaś krem stosować codziennie rano wmasowując go w skórę piersi. Bezoperacyjne powiększanie biustu z tym preparatem to dobre rozwiązanie.

W celu uzyskania najlepszych efektów, bezoperacyjne powiększanie biustu powinno obejmować przynajmniej trzy wymienione metody. W przypadku wątpliwości i pytań należy zasięgnąć porady lekarza specjalisty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *