Dieta powiększająca piersi

Wielkość swojego biustu można poprawić wieloma naturalnymi metodami. Wielokrotnie za pośrednictwem tego bloga przedstawialiśmy takie sposoby.

Tym razem chciałbym zaproponować dietę na powiększanie biustu. Zdaję sobie sprawę, że to może komicznie i niewiarygodnie brzmieć , ale to co jemy ma wpływ na wielkość biustu. Zatem jeśli nie zostałaś zbyt hojnie obdarzona przez matkę naturę to możesz częściowo nadrobić to zmianami żywieniowymi.

Dietę na większy biust można traktować również jako dodatek do ćwiczeń, masażów czy kuracji tabletkami. To może tylko i wyłącznie pomóc. Na pewno nowym, specjalnym jadłospisem sobie nie zaszkodzimy.

Kluczowy tłuszcz

Żadną tajemnicą nie jest fakt, iż piersi zbudowane są głównie z tłuszczu. To powoduje, że każda kobieta, która tą metodą pragnie powiększyć swój biust – musi zadbać o dostarczanie tłuszczu do organizmu.

To dosyć kontrowersyjne, gdyż konsumpcja tłuszczu wpływa na zwiększenie objętości całego ciała. By sprawić, że tłuszcz odłoży się tylko i wyłącznie w piersiach należy wykonywać ćwiczenia na pozostałe partie. Należy zadbać szczególnie o brzuch i pośladki, gdyż są to miejsca gdzie tłuszcz odkłada się w największych ilościach.

Jak powinna wyglądać dieta?

O ile mi wiadomo, nie stworzono jeszcze specjalnej diety na powiększanie biustu. Można skorzystać z powszechnie dostępnych diet wysokotłuszczowych. Warunkiem jest jednak odpowiedni bilans pozostałych wartości odżywczych. Zwiększając ilość tłuszczu, nie należy zwiększać ilości konsumowanych węglowodanów.

Dieta powiększająca piersi powinna być zdrowa. Nie należy skupiać się tylko i wyłącznie na tłuszczach, ale także na innych wartościach odżywczych. Powinniśmy pamiętać również o odpowiednim bilansie kalorycznym.
Co mogę osiągnąć?

Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na te pytanie. Tym bardziej, że nie ma sprecyzowanej diety. Bardzo dużo zależy od konkretnego organizmu. Zatem – kwestia rodzaju diety i jednostki.

Jedno jest jednak pewne. Dieta na powiększanie piersi to rozwiązanie dla kobiet cierpliwych. Efekty przychodzą powoli i nie są zbyt duże. Optymalne powiększenie biustu o 1 rozmiar to duży sukces. Dlatego też, nie należy oczekiwać Bóg wie jakich efektów.

Te rozwiązanie powinniśmy traktować raczej jako dodatek. Jednocześnie nie zapominając o możliwych konsekwencjach zwiększenia masy ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *