4 sposoby na większy biust

Na jaki element ciała kobiety uwagę zwracają mężczyźni? Oczy, pupa i oczywiście biust. Piersi kobiety są często traktowane jako wyznacznik kobiecości. Dzięki rozwojowi medycyny każda kobieta może pokusić się o duży biust. Co prawda, niekoniecznie naturalnie, ale jednak. Dzisiejszy artykuł to swoiste zestawienie sposobów powiększania piersi z których kobiety korzystają najczęściej.

1. Macrolane (kwas hialuronowy)

Zastosowanie kwasu hialuronowego w zabiegach medycyny estetycznej nie ogranicza się tylko do powiększania ust, ujędrniania pośladków. Jak widać wykorzystuje się go również w przypadku powiększania biustu. Mało tego – ta metoda jest jedną z najpopularniejszych.

Co wpływa na dużą popularność zastosowania kwasu hialuronowego? Przede wszystkim jest to efekt bezpieczeństwa jakie gwarantuje owy zabieg oraz dużej skuteczności. Niestety, ma również swoje wady. Zabieg trzeba odnawać co kilkanaście miesięcy. Do tego są pewne ograniczenia co do rozmiaru powiększania. Preparat Macrolane gwarantuje zarówno powiększenie, jak i ujędrnienie piersi.

2. Implanty

Zdecydowanie najpopularniejszym zabiegiem powiększania piersi są implanty. Specjalnie przygotowane wkładki drogą operacyjną aplikuje się w naszym biuście. Praktycznie nie ma żadnych ograniczeń – piersi można powiększyć nawet o kilka rozmiarów.

Koszt takiego zabiegu jest bardzo wysoki. Trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu kilkunastu tysięcy złotych (cena w zależności od materiału z którego wykonane są implanty). Niestety poza ceną jest jeszcze jedna wada, a mianowice stosunkowo duże ryzyko wystąpienia komplikacji. Oczywiście takie ryzyko pojawia się przy każdym zabiegu wykonywanym przy narkozie. To nic nowego. Warto jednak się zastanowić czy jest sens ryzykowania zdrowia dla urody?

3. Tabletki na powiększanie piersi

Ostatnimi czasy można zauważyć coraz większe zainteresowanie tabletkami powiększającymi piersi. W zasadzie nikogo nie powinno to dziwić, ta metoda ma naprawdę wiele zalet. Począwszy od relatywnie niskiej ceny (szczególnie biorąc pod uwagę koszty operacji), poprzez brak jakichkolwiek powikłań, a skończywszy na naprawdę wysokiej skuteczności. Cały czas medycyna pracuje nad poprawieniem rezultatów, co z resztą się udaje.

Zaryzykowałbym stwierdzeniem, że środki z najwyższej półki to obecnie najlepsza oferta na rynku. Oczywiście nie ma liczyć na efekty takie jak w przypadku implantów, ale spokojnie można oczekiwać widocznej poprawy rozmiaru i jędrności naszego biustu. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do efektów to niewątpliwie metoda kandydująca do miana tej najlepszej.

4. Masaże (i inne domowe metody)

Jeśli nie chcemy wydawać pieniędzy możemy skorzystać ze sposobów znanych niemal od zawsze. Co prawda kiedyś wielkość piersi nie miała takiego znaczenia jak dzisiaj, ale masaże wykorzystywano dla poprawy zdrowia.

Domowych sposobów na powiększanie piersi jest mnóstwo. Niejednokrotnie na łamach tego bloga pojawiały się publikacje poświęcone właśnie im. Jedno jest pewne – nic nam nie gwarantują. Ich skuteczność jest jedną niewiadomą. U części widać efekty, u części nie. Nie ma na to reguły, dlatego też na miejscu każdej kobiety nie oczekiwałbym niczego szczególnego. Wszak lepiej miło się zaskoczyć, niż gorzko rozczarować.

Podsumowanie

Zdaję sobie sprawę, że metod jest zdecydowanie więcej. Nie sposób jest jednak opisać każdą z nich. Przedstawiam tylko te najpopularniejsze. Z reszty zabiegów korzysta małe grono osób, dlatego trudno jest o nich dużo napisać. Osobiście zalecałbym korzystanie ze sprawdzonych metod. Wszak, wówczas wiemy jakich efektów możemy się spodziewać.

2 komentarze

  1. ja mam pare pytan na temat Macrolane (kwas hialuronowy) na posladki i pierwsi. ja mam dopiero 20 lat w styczniu skoncze 21 i nie wiem czy to nie jest za wczesnie na takie zabiegi. i tez chcial bym sie dowiedziec jaklie ceny

    1. Witam Panią, moim zdaniem to trochę za wcześnie ciało wciąż jeszcze może się kształtować, ale jeśli bardzo zależy Pani na wymodelowaniu ciała radziłabym skonsultować się z lekarzem i to z jakiejś porządnej kliniki, samo powiększanie piersi jest dość drogie i kosztuje kilka tysięcy złotych (średnio) cenniki poszczególnych klinik znajdzie Pani pod tym adresem http://www.estheticon.pl/cenniki/powiekszenie-piersi-macrolane, mając na uwadze ostatnie afery „chirurgiczno – plastyczne” radziłabym dobrze rozważyć wybór kliniki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *