Tabletki na powiekszenie biustu: co musisz o nich wiedzieć?

Tabletki na powiekszenie biustu to produkty, które cieszą się coraz większą popularnością. Coraz więcej kobiet, nie chce dla większych piersi ryzykować zdrowiem i wolą zrezygnować z operacyjnego powiększania piersi. Tabletki na większy biust to zdrowa i naturalna alternatywa dla ingerencji chirurga w twoje ciało. Dowiedz się o nich więcej.

Zanim pójdziesz do drogerii lub apteki by kupić tabletki powiększające biust, powinnaś dowiedzieć się o nich jak najwięcej. Odpowiadamy na najczęściej spotykane pytania dotyczące tego typu produktów.

Czym są tabletki powiększające biust?

Tabletki powiększające biust to suplementy diety. Nie mają więc statusu leków, nie tylko nei trzeba mieć recepty, by je kupić, ale nawet nie muszą być sprzedawane w aptekach. Tego typu produkty kupisz także w drogeriach czy supermarketach oraz w wyspecjalizowanych sklepach internetowych. Jako suplementy diety tabletki na duże piersi nie zawierają sileni działających substancji, jedynie wyciągi z ziół i roślin, są to preparaty naturalne. To oznacza, że są bezpieczne w stosowaniu. Oczywiście, biust często powiększa się po rozpoczęciu zażywania tabletek antykoncepcyjnych, jednak tych dwóch produktów nie należy mylić. Pigułki antykoncepcyjne mają przede wszystkich chronić przed niepożądaną ciążą, a nie działać na estetykę ciała – to skutek uboczny. Zawierają one też hormony, a nie wyciągi roślinne, co jest istotną różnicą.

Jak działają tabletki powiększające piersi?

Jak wspomnieliśmy wyżej, tabletki powiększające piersi zawierają wyciągi z roślin i ziół, dodatkowo wzbogacone o witaminy i minerały. Jak to możliwe, że powodują wzrost piersi? Otóż niektóre rośliny, na przykład soja, zawierają substancje, których właściwości przypominają właściwości estrogenów, czyli żeńskich hormonów płciowych. Stad pochodzi nazwa fitoestrogeny, czyli estrogeny pochodzenia roślinnego. Przyjmowanie tabletek sprawia więc, że organizm odczuwa wzrost poziomu estrogenów, a więc zaczyna zachowywać się tak jak w czasie dojrzewania, co skutkuje wzrostem piersi.

Czy tabletki powiększające biust są bezpieczne?

Tabletki powiększające piersi są bezpieczne, pod kilkoma warunkami. Poniżej znajdziesz przeciwwskazania dla zażywania tego typu preparatów. Ważne tez, by brać kapsułki zgodnie z zaleceniami producenta i nie przekraczać zalecanej dawki, bo może to mieć negatywne skutki. Pamiętaj, że suplementy diety też można przedawkować. Poza tym zwróć uwagę na to, jaki produkt kupujesz. Na rynku zdarzają się podróbki, a tego, co jest w ich składzie nikt nie wie. By uniknąć ryzyka kupuj wyłącznie w sklepach, a nie na przykład na aukcjach internetowych od prywatnych osób czy od oferentów na portalach ogłoszeniowych.

Czy każdy może brać tabletki na większy biust?

Tabletki powiększające piersi przeznaczone są dla dorosłych, zdrowych kobiet. absolutnie nie powinny ich zażywać nastolatki. Co więcej, nie oznacza to, że dziś po osiemnastych urodzinach można już sięgnąć po pierwsze opakowanie tabletek. W tym wypadku liczy się nie tyle posiadanie dowodu osobistego co wiek biologiczny i zakończenie procesu dojrzewania, a co za tym idzie – naturalnego wzrostu piersi. U wielu kobiet dochodzi do tego momentu w okolicach dwudziestego pierwszego roku życia. Jesli więc masz na przykład dwadzieścia lat, skonsultuj się z lekarzem, by upewnić się, że możesz już brać tabletki powiększające piersi. Nie powinny ich brać także kobiety w okresie ciąży i karmienia, ale to dotyczy wielu suplementów diety. Jesli masz zaburzenia hormonalne, także skonsultuj się z lekarzem, zanim sięgniesz po tabletki powiększające biust.

Czy tabletki powiększające piersi to alternatywa dla operacji?

Tabletki powiększające biust to alternatywa dla operacji, choć nie daje identycznych rezultatów jak wszczepienie implantów. Chirurg może uzyskać znacznie bardziej spektakularny efekt, a także nie tlyko powiększyć piersi, ale też podnieść je czy wyrównać symetrię. Może tez przeprowadzić symulacje rezultatów, a kiedy bierzesz tabletki, trudno w stu procentach przewidzieć efekty, bo to zależy od indywidualnych skłonności twojego organizmu. Tabletki powiększają piersi maksymalnie o dwa rozmiary, tymczasem w przypadku operacji może to być więcej, choć to też kwestia indywidualna i decyzja należy do lekarza, bo od tego zależy bezpieczeństwo pacjentki i powodzenie zabiegu.

Ile kosztują tabletki powiększające piersi

Tabletki powiększające piersi mają różne ceny, oczywiście jest to powiązane z ich skutecznością. Nie ma się co łudzić, że produkt za kilkanaście złotych w istotny sposób zmieni rozmiar twojego biustu. Dobre tabletki na większy biust to wydatek rzędu dwustu złotych i więcej za opakowanie, a potrzebujesz kilku opakować, by kontynuować kurację. Nadal jest to jednak jedna z najtańszych metod powiększania piersi .

Jak używać tabletek na duży biust?

Tabletek używaj zgodnie z zaleceniami producenta zawartymi w ulotce i na opakowaniu, od tego zależy skuteczność kuracji.

Jakie tabletki są najskuteczniejsze?

Takie, które zawierają zioła będące prekursorami żeńskich hormonów. Do najważniejszych ziół tego typu należą: kozieradka pospolita, muira puama, koper włoski i dzięgiel chiński. Wszystkie te zioła znajdziesz w tabletkach Breast Actives – najskuteczniejszej ziołowej formule powiększającej piersi na naszym rynku.

3 komentarze

  1. tak nie do końca zgodzę się ze stwierdzeniem, że tabletki te są alternatywą dla operacji, bo nawet najlepsze mają pewne ograniczenia, jeśli ktoś spodziewa się, że tabletki powiększą biust o dwa trzy rozmiary jest moim zdaniem w błędzie (liczy na cuda, które się nie zdarzają), ale zyskanie półtora rozmiaru jest możliwe, co potwierdziłam na sobie, nie powiem o jakie tabletki chodzi, podpowiem jedynie że znajdują się wśród najlepszych

  2. Mam kompleks z powodu małego biustu, ale w grę nie wchodziła żadna operacja. Brrr… Zdecydowałam się na stosowanie tabletek i kremu – w zestawie napowiekszenie piersi. I muszę przyznać, że to działa. Smaruję się już od dwóch miesięcy i widzę efekty. Oczywiście nie należy spodziewać się cudów, ale zawsze to lepiej wygląda 🙂

  3. nie wierzyłam dopóki się nie przekonałam znalazłam takietabletki, biorę od miesiąca i biust wyraźnie zmienia kształt, jest jędrniejszy i jakby uniesiony ku górze, ciekawe jak będzie dalej, ale już teraz muszę powiedzieć że jestem zadowolona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *