Powiększanie biustu bez operacji

Powiększanie biustu bez operacji jest możliwe, co więcej do dyspozycji mamy całkiem skuteczne naturalne sposoby, a oprócz nich zabieg, który nie będzie dla organizmu takim szokiem jak zabieg chirurgiczny – mowa o powiększaniu biustu kwasem hialuronowym.

Trudno się dziwić, że coraz częściej poszukujemy naturalnych sposobów na powiększenie biustu. Wieści, które od czasu do czasu rozchodzą się w mediach bynajmniej nie są pochlebne dla chirurgii plastycznej. Raz na jakiś czas dochodzi do zdarzeń w wyniku których kobiety poddające się operacjom chirurgicznego powiększania piersi zapadają w śpiączki a nawet umierają. Czy naprawdę dla czystej fanaberii, choćby miała być ona naszym największym marzeniem, warto ryzykować życie? Zdecydowanie nie. Tym bardziej warto korzystać z zabiegów mniej inwazyjnych (należą do nich powiększanie piersi kwasem hialuronowymi próżniowy masaż biustu) oraz nieinwazyjnych czyli powiększania piersi z pomocą tabletek lub kremów oraz, przede wszystkim, masaży wykonywanych samodzielnie i ćwiczeń.

Kwas hialuronowy czyli zabiegowe powiększanie biustu

Zacznijmy od zabiegu, który bardzo szybko daje dość spektakularne efekty – to na takich efektach zależy bowiem wszystkim osobom decydującym się na chirurgiczne powiększanie biustu. Powiększanie piersi kwasem hialuronowym jest w zasadzie czymś pośrednim między metodami chirurgicznymi a naturalnym powiększaniem. Wymaga jedynie iniekcji (zastrzyku) w trakcie której w tkanki wstrzykiwana jest substancja naturalnie występująca w naszym organizmie. Jest nią kwas hialuronowy. W związku z powyższym z zabiegiem wiążą się pewne zalety i wady.
Zalety – kwas hialuronowy jest bardzo dobrze tolerowany, w trakcie zabiegu natychmiast powiększamy piersi, efekty powiększania są widoczne od razu i utrzymują się przez dość długi okres czasu.
Wady – wady są typowe dla metod naturalnych, podstawową z nich jest nietrwałość efektów. Z czasem kwas hialuronowy jest wchłaniany przez organizm co wiąże się z koniecznością powtórzenia zabiegu, a to oczywiście zwiększa koszta całego przedsięwzięcia.

Tabletki i kremy na powiększenie biustu

Powiększenie biustu bez operacji możliwe jest przy pomocy specjalnych tabletek i kremów. Dodam przy okazji iż są to preparaty naturalne, ich działanie i wpływ na kobiecy organizm opisałam między innymi w poście: preparaty powiększające biust. W związku z naturalnym powiększaniem biustu również pojawiają się pewne kontrowersje podstawową z nich jest niemożność uzyskania natychmiastowych efektów i związane z tym rozczarowanie kobiet stosujących takie naturalne metody powiększania. Sedno problemu tkwi w tym, że tak naprawdę większość z pań nie używa tych środków na tyle systematycznie by mogły one zadziałać, nie stosuje ich też przez wymagany okres czasu. To już kwestia oczekiwań i rozczarowania co do niemożności osiągnięcia spodziewanych efektów przy czym, dodam od razu, założenia większości z nas są nierealne i niemożliwe do zrealizowania. Nierealne oczekiwania są nawiasem mówiąc jednym z przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegów chirurgicznych. U pacjentek, które je mają nie przeprowadza się operacji. Reasumując problem tkwi w psyche, a osobom którym wydaje się, że stosowanie preparatów powiększających biust powinno zmienić piersi od razu należałoby również zakazać stosowania takich środków. Cudów nie ma i szczególnie natura potrzebuje czasu.

Masaże powiększające biust

Powiększanie biustu bez operacji należy oprzeć również na masażach. Jak przyznają lekarze, którzy nie negują działania metod naturalnych, naturalnymi sposobami z masażami jako wspomaganiem można powiększyć piersi co najmniej o rozmiar, a w niektórych przypadkach nawet o dwa. Masując piersi poprawiamy nie tylko ich rozmiar ale i parametry. Zjawisko jest znane i stare jak świat: im lepiej stymulowany jest narząd, im lepsze jego odżywienie tym lepszy wygląd – to całkiem normalne i naturalne. Panie, które nie wierzą w sensowność masaży przeprowadzanych w domu (przekonania tego jak najszybciej należałoby się pozbyć!) mogą skorzystać z masaży próżniowych w gabinetach kosmetycznych. Dodam, że próżniowego masażu piersi, nawet z wykorzystaniem baniek chińskich (dość popularnego ostatnimi czasy domowego „urządzenia, vide: bańki chińskie na cellulit) pod żadnym pozorem nie można wykonywać samodzielnie.

Ćwiczenia powiększające biust

Żadne, dosłownie żadne, zabiegi nie mają sensu jeśli o siebie nie zadbamy, a dbałość oznacza w tym przypadku higienę życia. Jej podstawą jest aktywność fizyczna. Jeśli nie chce się wam robić specjalnych ćwiczeń na powiększenie biustu weźcie pod uwagę jedynie fakt, iż jednym z czynników zmniejszających (i to znacznie) rozmiar piersi są wady postawy. Ponieważ są to wady występujące powszechnie ( w dzisiejszych czasach noszą wszelkie znamiona plagi) należałoby uznać, że wiele problemów z małym biustem wynika po prostu z tego, iż biust jest ukrywany i pomniejszany w efekcie zapadnięcia się klatki piersiowej i zaokrąglenia pleców. Czy wiecie, że korygując wady postawy rozmiar biustu możecie zwiększyć nawet o dwa rozmiary? Nie do pomyślenia, a jednak to prawda.

Reasumując: zanim ktokolwiek zdecyduje się na operację powinien rozważyć możliwość naturalnego i bezinwazyjnego ukształtowania organizmu. W przypadku piersi jest to jak najbardziej możliwe. Biorąc pod uwagę wszystkie omówione wyżej czynniki można śmiało stwierdzić, że powiększanie biustu bez operacji może doprowadzić do jego zwiększenia nawet o dwa rozmiary.

1 komentarz

  1. po ćwiczeniach moje piersi wyraźnie uniosły się ku górze, są jakby lepiej poddtrzymywane, ale rozmiar zwiększył się dopiero po tabsach , teraz używam już tylko ziół, chociaż krem breast actives też – uważam że to najlepszy kosmetyk do pielęgnacji piersi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *