ABC powiększania piersi kwasem hialuronowym

Nie bój się kwasu hialuronowego. To substancja, która występuje również w twoim organizmie, tyle tylko, że z czasem organizm wytwarza go coraz mniej. W wyniku tego zjawiska skóra traci nawilżenie i jędrność. W efekcie pojawiają się zmarszczki. Uzupełnianie poziomu kwasu hialuronowego przy pomocy zabiegów z jego użyciem lub kremów jest dziś filarem medycyny estetycznej. Dodajmy, że mało inwazyjnej.
Z pomocą zastrzyków z kwasem można wymodelować dziś całą sylwetkę, skorygować zmarszczki, poprawić jędrność i wygląd skóry, a ponieważ po zabiegu kwas przez dłuższy okres czasu pozostaje wewnątrz tkanek nawilża je i poprawia ich „parametry” od wewnątrz. Nie bój się więc kwasu, bo to substancja, która odmładza.

Powiększanie piersi kwasem hialuronowym

Jeśli wygląd twoich piersi, ich kształt czy rozmiar spędzają ci sen z powiek, masz już tego dość i chcesz te faktyczne lub wyimaginowane defekty skorygować jak najszybciej zdecyduj się na zabieg powiększania lub ujędrniania piersi kwasem hialuronowym. Jest to metoda bezpieczna o niewielkim stopniu inwazyjności, nie wymaga długiej rekonwalescencji, a jej efekty choć są nietrwałe utrzymują się nawet przez kilkanaście miesięcy. W tym czasie kwas jest wchłaniany przez organizm poprawiając jędrność i poziom nawilżenia tkanek od wewnątrz (to kolejna z jego zalet!). Po kilkunastu miesiącach zabieg będzie można powtórzyć, choć możesz w międzyczasie zdecydować się na zastosowanie innej metody powiększania.

Najważniejsze zalety kwasu

– odwracalność efektów w perspektywie kilkunastu miesięcy,
– duży poziom bezpieczeństwa,
– niewielka inwazyjność zabiegów,
– ogólna poprawa parametrów jakościowych skóry i tkanek położonych pod nią,

Zabieg powiększania piersi

Przed zabiegiem konieczne jest wykonanie badań: usg piersi i badania krwi. Na podstawie badań i wywiadu lekarz ocenia możliwość przeprowadzenia zabiegu. Jeśli nie ma przeciwwskazań można wykonać go praktycznie od razu. Zabieg powiększania piersi kwasem trwa około trzydziestu minut, całość wizyty w klinice około półtorej godziny.
Kwas hialuronowy jest wstrzykiwany przez półtoramilimetrowe nacięcie w skórze w fałdzie skóry pod piersią. Po zabiegu miejsce to jest zabezpieczane szwem lub plastrem. Po miesiącu miejsce iniekcji staje się niewidoczne – skóra goi się.
Przed zabiegiem wykonywane jest znieczulenie miejscowe. Zabieg jest więc bezbolesny. Po siedmiu dniach od jego wykonania konieczna jest wizyta kontrolna w trakcie której usuwane są ewentualne szwy.

Po zabiegu

Kilka dni piersi mogą być nieprzyjemnie napięte, a do siedmiu dni mogą utrzymywać się obrzęk i napięcie sutków. Na obrzęki pomagają zimne okłady, natomiast na dolegliwości bólowe można przyjmować ogólnodostępne leki przeciwbólowe. Przez dwa tygodnie po zabiegu należy nosić sportowy stanik, a wysiłku fizycznego unikać przez 7 dni.
Przez pięć dni należy powstrzymać się od spania na brzuchu, a przez tydzień przed kąpielami i korzystaniem z sauny.
Jak widać okres rekonwalescencji po zabiegu nie wiąże się z jakimiś szczególnymi dolegliwościami czy utrudnieniami. Pod tym względem zabieg powiększenia piersi kwasem hialuronowym jest znacznie lepszą alternatywą niż implanty.

Jak długo utrzymają się efekty?

To zależy od cech indywidualnych . Zazwyczaj efekty zabiegu powiększania piersi kwasem utrzymują się nie krócej niż rok, a średnio od 16 miesięcy do półtora roku. W zależności od stopnia wchłonięcia się preparatu i intensywności tego procesu zabieg powtarza się zazwyczaj po czternastym miesiącu (średnia 14-16 m-c) od wykonania pierwszej iniekcji. Niezależnie od tego czy zabieg powtórzymy czy nie przez dłuższy czas po wchłonięciu kwasu piersi i tak będą jędrniejsze i ładniejsze.

Podobne efekty uzyskasz stosując Breast Actives – jeśli zależy ci na ujędrnieniu biustu (i powiększeniu o rozmiar) wypróbuj najpierw nieco tańsze metody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *