Niezawodne sposoby na większy biust

Czy wiesz, że możesz mieć większy biust nawet bez operacji plastycznej? Cel wcale nie jest taki trudny do osiągnięcia, wystarczy stosować się do poniższych zaleceń, ale (uwaga!) przez dłuższy okres czasu. Od razu, jednym machnięciem ręki, biustu nie powiększysz, chyba że zdecydujesz się na operację, albo na wstrzyknięcie kwasu hialuronowego.

Biust to biust i musimy o niego dbać. Nasze piersi są synonimami kobiecości i dla nas i dla naszych partnerów, choć jak się okazuje o powiększanie ich troszczymy się głównie my – panowie są w pod tym względem znacznie mniej wybredni, co więcej – niektórzy twierdzą, że rozmiar wcale nie ma znaczenia.
Nie byłybyśmy kobietami gdybyśmy mimo wszystko nie chciały wyglądać piękniej, chociażby tylko i wyłącznie w naszym mniemaniu. Zatem do dzieła. Oto jak można biust powiększyć:

Biustonosz typu push-up

Zanim przejdę do rzeczywistego powiększania zwracam uwagę na efekty wizualne. To, jak siebie postrzegamy i jak postrzega nas nasze otoczenie ma bodaj największe znaczenie toteż dla skorygowania proporcji sylwetki wskazane jak najbardziej wskazane jest wizualne powiększanie biustu, a można je osiągnąć poprzez odpowiedni ubiór (odsyłam do jednego z poprzednich postów). Biust doraźnie i wyraźnie powiększy biustonosz typu push-up. Jeśli go dobrze dobierzemy możemy zyskać nawet więcej niż jeden rozmiar. Jeśli nie push-up to po prostu dobrze dobrany biustonosz, który z jednej strony utrzyma piersi w miejscu, zapobiegnie odkształceniom, ale też zapewni im odpowiednią swobodę.
Poza tym ważne są elementy garderoby. Ponownie odsyłam do poprzedniego postu o optycznym powiększaniu biustu.

Pierś do przodu

Nie jest ważne jaki rozmiar piersi posiadasz. Jeśli chcesz je wyeksponować, albo nieco schować prostuj się. Wyprostowana sylwetka nie tylko lepiej wpływa na twój kręgosłup i na kształt twojego biustu, ale też doda ci pewności siebie, elegancji, stylu i szyku. Pamiętaj, że biust w żadnym wypadku nie jest powodem do kompleksów i nie powinnaś go ukrywać, a nawet jeśli się zgarbisz – i tak niczego nie ukryjesz, bo tym bardziej przyciągniesz uwagę osób pytających się w duchu – co ona tam chowa.

Obowiązkowe ćwiczenia

Może masz już dość ciągłego ‚trąbienia’ wokół o ćwiczeniach, ale bez nich nic nie osiągniesz. Jeśli nie chcesz operacji ani wstrzykiwania kwasu musisz trochę poćwiczyć – innej opcji nie ma. Dlaczego to takie ważne? Dlatego, że na kształt biustu wpływa nie tylko tkanka tłuszczowa, którą mamy w tym rejonie, ale też podtrzymujące ją mięśnie. Jeśli mięśnie będą wytrenowane, silne i wytrzymałe biust stale wyda się lekko uniesiony do góry i nie oklapnie tak łatwo. Dzięki ćwiczeniom dłużej będziesz cieszyć się piersiami młodej kobiety – dziarsko uniesionymi i jędrnymi. Musisz jedynie o nie zadbać, a przy okazji ćwiczeń i kształtowania biustu piersi się powiększą niejako same z siebie. Pamiętaj jedynie by od razu nie zostawać kulturystką, bo przechodząc na formy treningu siłowego, bądź intensywnego treningu wytrzymałościowego angażującego mięśnie podtrzymujące biust doprowadzisz do zredukowania tkanki tłuszczowej w tym rejonie i pierś niestety się pomniejszy. Jednym słowem ćwiczenia tak, ale z umiarem.

Masaż zwykły i masaż próżniowy

Masaż można wykonać w każdej chwili, dosłownie. Masuj piersi pod prysznicem, rano, przed zaśnięciem. Poprawisz w ten sposób ukrwienie tkanek, przez co piersi wydadzą się pełniejsze. Zwróć uwagę jak wyglądają po upojnej nocy pełnej pieszczot – to im naprawdę dobrze robi, nie zapominaj więc o seksie.
Szczególnym rodzajem masażu jest > próżniowy masaż piersi, ale ten trzeba wykonać w specjalistycznym gabinecie, co drastycznie (sesja kosztuje ok. 100 PLN) zwiększa koszty powiększania biustu sposobem domowym. Nie próbuj eksperymentów samodzielnych. Bańki chińskie co prawda nadają się do masażu próżniowego, ale jako osoba niewyszkolona piersi omijaj (przy pomocy baniek możesz za to doskonale wymasować cellulit).
Nawet lekarze są zdania, że regularne masaże powiększają biust – nawet o rozmiar, a jeśli dodasz do tego zimne prysznice i tabletki (oraz kremy) powiększające – efekty mogą przerosnąć najśmielsze oczekiwania.

Kosmetyki i tabletki powiększające biust

Działają tak jak masaż, czyli zupełnie naturalnie. Kremy poprawiają parametry skóry i tkanek, ujędrniają i powiększają optycznie, tabletki, np. Breast Actives, o których możesz poczytać na stronie > BreastActives.pl dostarczają organizmowi czegoś w rodzaju stymulatorów powiększających te tkanki, które wpływają na kształt i rozmiar biustu. Zasada ich działania jest prosta – skoro za rozmiar biustu odpowiadają estrogeny należy ich organizmowi dostarczyć, tyle tylko, że w postaci fitoestrogenów – i po sprawie.

Nie muszę chyba dodawać, że wszystkie wymienione wyżej sposoby okażą się skuteczne pod warunkiem stałego (cierpliwego) stosowania. Innej rady nie ma, chociaż… efekty masażu zauważysz praktycznie od razu. Jeśli marzą ci się szybkie i spektakularne rozwiązania pozostają jedynie implanty lub powiększanie piersi kwasem hialuronowym.

Zanim jednak to zrobisz wypróbuj przynajmniej Breast Actives (w zestawie tabletki plus krem) lub inny, dobry, markowy kosmetyk powiększający.

2 komentarze

  1. masaż jest niezły, ten próżniowy. Wygląda trochę niespecjalnie, ale daje efekty. Przypuszczam że regularne masaże utrzymane w stylu klasycznym też by zadziałały, ale do tego trzeba samozaparcia. Masaz próżniowy trochę kosztuje ale bardzo ujędrnia i trochę powiększa piersi. Serio 🙂 a wpadłam tu w poszukiwaniu alternatyw, moze spróbuję jeszcze z tabletkami

  2. Ja z kolei postawiłam na zestaw tabletki + krem na powiększanie piersi. I muszę przyznać, że efekty są fajne bo naturalne. Z kolei ten masaż mnie by przerażał, bo bałabym się, że to będzie bolało takie zasysanie. Dlatego zostawiam tak jak jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *