Sprawdzone naturalne metody powiększania piersi

Naturalne metody powiększania piersi są szczególnie pożądane w przypadku tych kobiet, dla których operacja chirurgiczna jest drastycznym posunięciem. Na umieszczenie implantów nie chcą się zdecydować, a wciąż narzekają na mały biust. Co prawda trzeba liczyć się z tym, że rezultaty powiększania piersi w sposób całkowicie naturalny nie nadejdą szybko. Jeżeli jednak za wszelką cenę chcemy zastosować naturalne metody, warto poznać ich możliwości.

Po pierwsze – odpowiednia dieta

Każda kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wielkość piersi w pewnym stopniu uzależniona jest od naszego sposobu odżywiania się. Jeśli jemy tłusto, wówczas przybywa nam nie tylko kilogramów, ale również tłuszczyku w piersiach. Dzięki temu biust wzrasta. Niestety taka dieta nie jest korzystna, bowiem żadna kobieta nie chce, by wraz z jej biustem rosły uda czy brzuch. Jednak istnieje sposób, by powiększyć wyłącznie piersi. Wystarczy odpowiednio zmodyfikować swój dotychczasowy sposób odżywiania się.

Po pierwsze w diecie na powiększenie piersi powinny znaleźć się takie produkty, które są obfitym źródłem fitoestrogenów. Są to roślinne „odpowiedniki” ludzkich hormonów płciowych. Ich zadanie polega na stymulowaniu „naturalnych” hormonów. Produktami, które obfitują w fitoestrogeny właśnie są produkty sojowe – czyli soja oraz jej przetwory. Można jeść nie tylko soję, ale również mleczko sojowe, serek sojowy czyli tofu oraz mnóstwo innych. Polecane jest również picie zielonej herbaty. Z kolei herbata czarna oraz kawa nie są wskazane.

Po drugie – ćwiczenia

Innym sposobem, całkowicie bezinwazyjnym, jest aktywność fizyczna. Ćwiczenia stanowią metodę, która pozwala na poprawę wyglądu biustu. Co prawda jego powiększanie będzie nieznaczne, aczkolwiek warto zadbać o to, by dołączyć do naszych codziennych rytuałów właśnie ćwiczenia. Za ich sprawą bowiem można lekko podnieść piersi do góry, dzięki czemu będą sprawiały wrażenie pełniejszych. Okazuje się, że wystarczą domowe czynność, takie jak: zmywanie, odkurzanie czy prasowanie, by pobudzić mięśnie piersiowe do działania. Ponadto można wykonywać szereg innych ćwiczeń. Najbardziej popularne są te, które polegają na rozciąganiu elastycznej gumy.

Jeżeli chcemy uzyskać widoczne rezultaty, należy ćwiczyć systematycznie, a nie od przypadku do przypadku. Tylko wtedy nasz biust ma szansę ujędrnić się oraz uelastycznić.

Po trzecie – tabletki i kremy, które powiększą biust

Najbardziej skuteczną, a zarazem całkowicie naturalną metodą powiększania biustu jest stosowanie specjalnych preparatów kosmetycznych oraz tabletek suplementów diety. Dobrym pomysłem jest stosowanie specjalnie przygotowanych zestawów, w skład których wchodzą zarówno pigułki, jak i kremy. Największą popularnością cieszy się preparat Breast Actives. Takie rozwiązanie pozwala na równoczesne działanie na nasz biust zarówno od środka, jak i na zewnątrz. Składniki obu specyfików zostały dobrane w taki sposób, by mogły wzajemnie potęgować swoje działanie i się uzupełniać. Dzięki temu mamy pewność, że do naszego organizmu trafią wszystkie dobroczynne substancje, które przyczyniają się do powiększania piersi. Zarówno tabletki, jak i krem opiera się o recepturę wykorzystującą rośliny – zioła, które zawierają fitoestrogeny. Są to substancje, które działają podobnie, jak działają żeńskie hormony płciowe – estrogeny.

Działanie tabletek jest bardzo podobne do działania pigułek antykoncepcyjnych. Panie, które zażywały takie pigułki na pewno zauważyły, że regularne ich stosowanie przyczynia się do powiększenia biustu. A to dlatego, że w składzie tabletek antykoncepcyjnych znajdują się estrogeny. Różnica między zażywaniem tabletek Breast Acitves a pigułek antykoncepcyjnych jest zasadnicza. Przede wszystkim te pierwsze nie wywołują żadnych skutków ubocznych, mogą więc być stosowane bez obaw o jakiekolwiek działania niepożądane. Ponadto rezultaty działania tabletek Breast Actives jeszcze przez długi czas będą utrzymywać się po zaprzestaniu zażywania pigułek.

Podobnie działa krem Breast Actives. W jego składzie również znajdują się fitohormony, które pobudzają produkcję naturalnych estrogenów. Ponadto w preparacie znajdziemy wiele innych substancji, które powodują, że skóra piersi staje się wyraźnie jędrniejsza i elastyczna.

W przypadku Breast Actives, tylko stosowanie obu elementów zestawu, daje największe możliwe do osiągnięcia rezultaty.

Specyfiki należy stosować dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Nakładanie kremu warto połączyć z masażem piersi, dzięki czemu dobroczynne składniki specyfiku zostaną szybciej wchłonięte. Efekty działania Breast Actives będzie można ujrzeć już po czterech tygodniach stosowania zestawu. Natomiast bardziej spektakularne rezultaty pojawią się po kilku miesiącach systematycznego zażywania tabletek i smarowania się kremem.

Oczywiście nie tylko Breast Actives istnieje na rynku kosmetycznym. Prawda jest taka, że można znaleźć mnóstwo innych preparatów o takim działaniu. Jednakże nie wszystkie są tak skuteczne, jak wspomniany wyżej Breast Actives.

 

1 komentarz

  1. Jak dla mnie Breast Actives to numer jeden jeśli chodzi o powiększanie piersi. A stosowałam już różnych metod. Ta metoda jest bezpieczna (do tej pory nie mam żadnych dziwnych objawów ani też nie przytyłam) i skuteczna. Moje piersi naprawdę są większe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *